piątek, 25 lipca 2014

Dzieje sie!Kolejne matche

Niezmiernie się cieszę,że na moich roomach coś się dzieje. Narzekałam na ciszę w APIA to teraz pojawiły się dwa matche.

match #4

miejsce: Bedford NY
rodzice: HM i HD,ale kim są,gdzie pracują nie mam pojęcia
dzieci :dziewczynki : 9,11,16  
zwierzęta: pies

Nie wiem czy rodzinka widmo,czy też nie.Nie odezwali się pierwsi,więc następnego dnia ja napisałam do nich,ale do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi,a dalej są na moim profilu.

match #5

miejsce: Randolph NJ
rodzice: HM logopedka,HD nie wiem
dzieci :dziewczynki 7 i chłopiec 8
zwierzęta: pies

Hostka od razu do mnie napisała,że chciałaby pogadać.Jeszcze tego samego dnia rozmawiałyśmy zaledwie 15  min na skype. Hostka bardzo restrykcyjna,ale sympatyczna.Powiedziała,ze będzie musiała pogadać z mężem,a potem maż ze mną i jeszcze rozmowa z dziećmi. Podobają mi się nawet,do tego chcą kogoś na wrzesień,więc plus.

Po dziwnej rodzince w CC( #match 3) na ich miejsce wskoczył dosyć ciekawy #match 6. 

miejsceWoodbury NY
rodzice: HM jest w domu
 HD (?) -pracuje w czymś powiązanym z opieką medyczną
dzieci : dziewczynka 11 i  uwaga 22 i chłopak 23 :D 
zwierzęta: 2 psy

Generalnie połowa ich aplikacji jest wypełniona tak,jakby hostka była rozwiedziona ze swoim mężem,a druga połowa tak jakby on jeszcze w tym domu był.Nie ogarniam tego,może nie zmieniła xD Czyli mogę określić jako single i stay at home mom. Aplikacja bardzo fajna,chociaż nie podoba mi się perspektywa pracującej soboty,ale za to wolnego poniedziałku. No bo jednak w większości jedzie się coś zwiedzac na weekend,a z kim ja pojade jak wszyscy w poniedziałki pracują. -,-  Poza tym w aplikacji jest napisane,że ta córka co ma 22 lata mieszka w domu i dojeżdża na uczelnie,tak trochę średnio to widzę.

A na sam koniec mam pytanie ; czy ktoś mi może powiedzieć co nieco warunkach w basement ? Bo wszystkie matche za wyjątkiem jednego oferowały właśnie tam pokój z łazienką,a nie na piętrze. 
N.

10 komentarzy:

 1. ten match 5 całkiem fajny:) o pokoju w basement wiem tylko tyle, że sporo dziewczyn takie ma.
  Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie match #5 brzmi fajnie, ale moim faworytem jest match #6! Jeszcze być się zakochała w którymś z tych synów i byłaby amerykańska love story :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aha, teraz doczytałam, że jest jeden syn :D

   Usuń
 3. Zdecydowanie match #5 brzmi fajnie, ale moim faworytem jest match #6! Jeszcze być się zakochała w którymś z tych synów i byłaby amerykańska love story :D

  OdpowiedzUsuń
 4. martwisz się siostrą 22, ale pomyśl o bracie 23! może jednak warto? :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Większość z moich znajomych mieszka w basement i nie narzekają! Prywatność prywatność i jeszcze raz prywatność!! Ja bym z miłą chęcią zrezygnował z okna na rzecz totalnej ciszy i spokoju :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Całkiem ciekawe matche :D Blisko do NYC i w dodatku w miarę samodzielne dzieci (aż zbyt samodzielne biorąc pod uwagę 20-latków ^^)

  OdpowiedzUsuń
 7. Co do pokoju w piwnicy, to może być bardzo różnie. Wiadomo, amerykańskie piwnice to nie to samo co polskie - tutaj służą one po prostu jako dodatkowa przestrzeń użytkowa, zazwyczaj rozrywkowa/rodzinna. Zależnie od terenu, często mają normalne okna z jednej (lub więcej) strony i wyjście do ogrodu przez co są bardzo jasne - tak jest na przykład w domu, do którego przeprowadziłam się właśnie z host rodzinką. Wciąż jednak jest to piwnica, czyli szczególnie przy starszych domach można spotkać się tam z wilgocią (oczywiście nie zawsze!) lub bliskością jakiś hałaśliwych urządzeń. Podsumowując, można trafić bardzo różnie. Warto zapytać host rodzinki właśnie o okno, jeśli zależy Ci na naturalnym świetle :)
  Napisałam to na podstawie widzianych do tej pory pokoi w 3 amerykańskich piwnicach ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Miisia, tutaj basement to z reguły normalna część domu, nieodbiegająca wyglądem od całej reszty ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. ale Ci lecą te match'e! Jak zazdroszczę Ci wszystkich w takim wieku, u mnie niestety maluszki same zawsze :/

  OdpowiedzUsuń